Provođenje postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima za pedagošku godinu 2022./2023.

OBAVIJEST
RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/DJECE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2022./2023.

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/djecu u Dječji vrtić „Markuševec“, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu (link) o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od

28. ožujka do 1. travnja 2022. godine

u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju.

Komisija za upis djece rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću „Markuševec“ i kriterijima za prednost pri upisu.

Dječji vrtići izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 11. travnja 2022. godine.

Temeljem odobrenog prijelaza roditelji/skrbnici ispisat će dijete/djecu s 31. kolovozom 2022. godine iz sadašnjeg dječjeg vrtića i upisati ih u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2022./2023., odnosno od 1. rujna 2022. godine.

RAVNATELJICA

Ljiljana Martinović, mag.praesc.educ.