Jesen u Žabicama

Jutarnja tjelovježba u sklopu tjedna mobilnosti-  uz aplikacije i kocku koja zadaje broj ponavljanja, djeca se izmjenjuju kako bi se razgibala za aktivnosti koje slijede nakon doručka!

Jesen- istraživanje bundeva- miris, okus, opip (promatranje unutrašnjosti bundeve te bilježenje )

Jesen- grafomotorika- izrada jesenskog lišća pomoću vune! Omatanje kartonskog lista vunom u bojama po želji!

Jesen- mašta može svašta! Pomoću prirodnina (kesten, žir, češer) te čarapa i riže djeca likovnim izražavanjem stvaraju jesen u sobi (bundeve, jesenske životinje, gljive i slično)

Svjetski dan hrane - uz obilježavanje dana jabuka i kruha, istraživali smo, obogaćivali znanje o piramidi zdrave hrane a kroz likovno izražavanje razvijali finu motoriku sake i grafomotoriku kao pripremu za školu!