Dječji tjedan poduzetništva

Etno Pčelice započinju projekt „Dječji tjedan poduzetništva“ koji ima za cilj poticanje poduzetničkih kompetencija kod djece od  najranije  dobi. Kroz sami projekt koji će trajati tijekom cijele pedagoške godine, djeci će kroz različite aktivnosti biti omogućeno aktivno istraživanje osnovnih ekonomskih pojmova kao što su sirovine, reklama, proizvodnja, prihodi, rashodi, ostvarena dobit... Sami  projekt započinje postavljanjem humanitarnih, kratkoročnih i dugoročnih ciljeva.
Djeca iz skupine Etno Pčelice proizvela su pekmez od bobičastog voća iz vlastitog uzgoja, muffine od jabuka i saće od pekmeza te istražila proces prodaje dana 27.10.2022. u interakciji s roditeljima i korisnicima DV „Markuševec“.