Početak nove pedagoške godine

Novu pedagošku godinu započeli smo i s novim adaptacijama. Stoga smo se u ovom periodu fokusirali na stvaranje osjećaja sigurnosti, povjerenja, pripadanja i zajedništva. Osim toga, poticali smo djecu na samostalnost pri jelu i piću.
Djeca su imala priliku istražiti i upoznati se s likovnim tehnikama: temperom, akvarelom i kolažem. Pritom smo poticali razvoj fine motorike i koordinacije oko-ruka.
Posljednje tople dane iskoristili smo za igru u pješčaniku, sakupljanje lišća i aktivnosti s loptom.
U ovom periodu, djeca su najviše vremena provela u obiteljskom centru u simboličkoj igri kuhanja i brige o bebi. Prateći njihov interes, planiramo obiteljski centar obogatiti i nadopuniti novim sadržajima i poticajima.