Suradnja Pčelica s Domom za starije osobe „Ksaver“ u pravom duhu Božića

Prošle godine su Pčelice, kroz projekt koji je uključio djecu i cijele njihove obitelji, iznenadio i silno razveselio kosnike Doma za starije osobe „Ksaver“ prigodnim poklonima i video čestitkom.  Suradnja Pčelica i Doma „Ksaver“ nastavila se i ove godine. Tema ovogodišnje video čestitke bila je povezivanje djece i štićenika doma kroz mirise, okuse i običaje koji nas podsjećaju na djetinjstvo i blagdansko vrijeme. Dirnuti tom gestom, trudom i pažnjom djece, korisnici Doma Ksaver su i ove godine razveselili naše Pčelice. Još od prošlog Božića krenuli su s izradom ručno ispletenih igračaka te s kaširanjem kuglica koje su poslali Pčelicama kao božićno iznenađenje. I uspjeli su! Iznenađenju i oduševljenju nije bilo kraja!

Hvala našim Pčelicama, djeci, njihovim dragim roditeljima, bakama i djedovima, njihovim vrijednim i poticajnim odgojiteljicama te štićenicima Doma „Ksaver“ na pokretanju i nastavljanju ovog projekta, koji svojom plemenitošću, ljubavlju i zajedništvom te brigom za drugoga najbolje odražava samu bit i poruku Božića!